Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Розгортання виробничих операцій в продуктовому середовищі е-квитка

Друзі, а зараз – початок серії головних новин!)
 
☺️➡️Безготівковій оплаті в громадському транспорті Львова – БУТИ!
Адже сьогодні, 28 квітня, почались надважливі для повноцінного функціонування е-квитка в громадському транспорті Львова процеси – розгортання виробничих операцій в продуктовому середовищі е-квитка. Триватимуть ці процеси до 31 травня.
 
І хоч для пасажирів та містян ці складні роботи в програмному середовищі і не помітні візуально, але вони дозволять підрядникам і команді ЛеоКарт виконати дуже важливі завдання:
➡️Розгортання виробничих операцій та часткове прийняття системи з функцією автоматизованої оплати в експлуатацію. Це дасть можливість оновити комплексне програмне забезпечення е-квитка в хмарному середовищі.
➡️Оновлення всього програмного забезпечення е-квитка та оновлення програмного забезпечення бортових систем в транспорті. А вже оновлене програмне забезпечення – дасть можливість проводити операції автоматизованих безготівкових оплат.
➡️Перевірка оновленої системи тестовими навантаженнями, щоб перевірити стабільність її функціонування в режимі критичних навантажень, моніторинг та виправлення можливих помилок програмного забезпечення е-квитка.
➡️Часткове прийняття системи в експлуатацію, спільно з iC consulenten.
Тому рекомендуємо слідкувати за новинами нашої сторінки, адже вже зовсім скоро ми напишемо те, на що ви так довго чекаєте😉
 
Як то кажуть, “Не перемикайтесь, найцікавіше попереду” 💙
Розгортання виробничих операцій в продуктовому середовищі е-квитка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори