Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Сьогодні поговоримо про валідатори👇

Всі про них чули та всі їх бачили у громадському транспорті Львова. Здогадалися? Сьогодні говоримо про валідатори 👇
 
Валідатори розташовані на входах і виходах у транспортних засобах. Вони встановлені вже давно, тому ви точно їх впізнаєте 😎 Але чи знаєте, що означають всі умовні позначення на них🧐👉 Розповідаємо по черзі:
 
1️⃣ Найперше – на валідаторі зверху у правому куті знаходиться зчитувач 2D-коду, який скануватиме 2D-коди квитків з майбутнього мобільного застосунку ЛеоКарт.
2️⃣ Поруч зображений схематичний QR-код. Він нанесений виробником, щоб надати користувачу розуміння, де розташований зчитувач 2D-коду.
3️⃣ Далі – візуальні символи хрестик ❌ і галочка ✅. Вони змінюють свій колір під час успішної чи неуспішної валідації та супроводжується це звуковими сигналами.
4️⃣ Нижче розміщений дисплей користувача, що відображає інформацію пасажирам, і 5 програмних клавіш для вибору функцій (наприклад, вибір мови, інформація про картку тощо).
5️⃣ Наступні – це візуальні індикатори EMV. Це чотири світлодіоди, які сигналізують про процес оплати карткою💳.
6️⃣ Останнє позначення – зчитувач карток. Це область, куди необхідно притулити для валідації свою транспортну картку чи здійснити оплату іншими безконтактними способами.
 
До слова, власники пільгових та учнівських карток вже успішно валідують свої поїздки та невдовзі така функція стане доступною для всіх пасажирів ☺️
Сьогодні поговоримо про валідатори👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори