Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Рубрика “Ви запитуєте –  Ми відповідаємо”.😎

 Отже, відповідь на перше запитання:

1️⃣Студенти, що мають 50 % пільги на проїзд у громадському транспорті загального користування, матимуть можливість поповнювати та користуватися студентською ЛеоКарт на другому етапі впровадження е-квитка.🔍 До цього моменту студенти оплачують вартість проїзду зі знижкою 50% за умови пред’явлення студентського квитка.

🔵 Щодо пенсіонерів, то контролери не мають права вимагати показувати пільгове посвідчення за умови валідації пільговою ЛеоКарт, у разі якщо вимагають – 📱 необхідно телефонувати на гарячу лінію міста (15-80) і вказувати номер значка контролера або номер посвідчення, одразу на місці.

 🔵У студентів, які  мають право безоплатного проїзду в громадському транспорті згідно Законодавства України, контролери теж не мають права вимагати показувати пільгове посвідчення за умови валідації ЛеоКарт у громадському транспорті.❕

 😌Відповідаємо на друге запитання:

2️⃣Якщо не спрацювала валідація, пред‘явіть ЛеоКарт контролерам чи водію (на вимогу) – під час поїздки.🚌

Тоді потрібно зателефонувати на гарячу лінію ЛКП ”Львівавтодор” –  0 800 303 007, щоб працівники електронного квитка перевірили статус Вашої картки.

 Також залишаємо посилання на сайт ЛеоКарт, де Ви можете залишити деталізовану інформацію щодо фіксації несправної роботи валідатора 👉 http://surl.li/cpkzq .

3️⃣Щодо оформлення загальної картки ЛеоКарт для всіх мешканців – на даний момент ще не відкриті продажі загальних транспортних карт. Придбати та користуватись загальною транспортною карткою ЛеоКарт пасажири зможуть на другому етапі впровадження е-квитка. 

😀 Про початок роботи 2 етапу додатково повідомимо на сторінках у соцмережах чи на сайті ЛеоКарт.

Гарного та спокійного дня!☀️

Рубрика “Ви запитуєте –  Ми відповідаємо”.😎

20 коментарів до “Рубрика “Ви запитуєте –  Ми відповідаємо”.😎

 1. Чи має право водій автобуса просити показати посвідчення багатодітних за наявності пільгової леокарт у учня, і якщо ні, то що робити у цьому випадку?

  1. Доброго дня! На даний момент право пільгового проїзду для учнів встановлює Ухвала №3289 від 19.04.2018 “Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку”. Керуючись цією Ухвалою учні безкоштовно користуються автобусними маршрутами загального користування протягом навчального року, крім літніх канікул. Щодо електротранспорту – то учням надається право протягом цілого року здійснювати безкоштовні поїздки (включаючи літні канікули) при умові валідації учнівської ЛеоКарт.

   Під час літніх канікул на автобусних маршрутах потрібно пред’являти пільгове посвідчення тільки тим учням, які мають право безоплатного проїзду згідно законодавства України : діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність; діти з інвалідністю; діти з багатодітних сімей; діти сироти.
   Посвідчення потрібно показувати для того, щоб водій орієнтувався чи учень має пільгу – має право на безкоштовний проїзд, чи учень по загальній категорії – де повинен оплатити проїзд.
   Після вступу в дію рішення 1203 учням надається право протягом цілого року здійснювати безкоштовні поїздки користуються автобусними маршрутами загального користування (включаючи літні канікули) при умові пред’явлення учнівської ЛеоКарт.

  1. Доброго дня! Так, усі хто має пільгову категорію “учасник бойових дій” можуть оформити пільговий квиток ЛеоКарт. Зателефонуйте за номером телефону гарячої лінії електронного квитка Леокарт – 0 800 303 007 або зареєструйтесь самостійно до електронної черги – https://queue.qsolutions.com.ua:2252/index та виберіть зручний день та час для прийому.)

   Щоб отримати пільгову транспортну картку необхідно надати документи:
   -паспорт громадянина України або ID-картку;
   -документ, що підтверджує статус пільговика (посвідчення пільговика);
   -РНОКПП (ІПН);
   – фото робимо на місці.
   Всі документи необхідно надати в оригіналах, після чого документи скануються і повертаються.

   Усі мешканці інших громад, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті згідно законів України, можуть отримати персоналізовану проїзну картку, яка дасть змогу здійснювати 60 безоплатних поїздок щомісяця. Одноразова ціна такого е-квитка – 60 грн.
   У разі, якщо Ви зареєстровані в іншій територіальній громаді, а проживаєте/працюєте на території Львівської МТГ, Ви можете додатково до документів надати підтверджуючі документи (договір оренди житла або договір купівлі-продажу житла, або довідка встановленої форми про офіційне працевлаштування, або документ про підтвердження факту проживання на території Львівської МТГ) у такому випадку не потрібно оплачувати 60 грн за е-квиток.

 2. Що робити у випадку, якщо водії автобусів мене виганяють з учнівським леокарт? Кажуть мені, що він тільки для пенсіонерів та інвалідів, і не впускають в автобуси, починають скандал. Який тоді сенс мене мати леокарт, якщо я ним не можу користуватись?

  1. Доброго дня! Звертались до профільного департаменту щодо цього питання, є відповідь Управління транспорту ЛМР – https://cutt.ly/jCM5COE

   Якщо учнівський ЛеоКарт відповідним чином завалідований, водії не мають права вимагати додатково учнівський квиток чи довідку з навчального закладу.

   У випадку, якщо водій чи контролер продовжує вимагати додаткові документи – необхідно телефонувати на гарячу лінію міста за номером 1580 та залишати скаргу на водія, вказавши номер маршруту, та , за можливості номер транспортного засобу.

 3. Доброго дня чи потрібно учню при проїзді в автобусі пред’являти учнівський квиток, за умови валідації леокарт

  1. Доброго дня!
   Звертались до профільного департаменту щодо цього питання, є відповідь Управління транспорту ЛМР – https://cutt.ly/jCM5COE

   Якщо учнівський ЛеоКарт відповідним чином завалідований, водії не мають права вимагати додатково учнівський квиток чи довідку з навчального закладу.

   У випадку, якщо водій чи контролер продовжує вимагати додаткові документи – необхідно телефонувати на гарячу лінію міста за номером 1580 та залишати скаргу на водія, вказавши номер маршруту, та , за можливості номер транспортного засобу.

 4. Коли студенти ВНЗ отримають ЛеоКарт? І чи потрібно його її поповнити, чи для студентів буде 60 безкоштовних поїздок в місяць?

  1. Користуватись студентською ЛеоКарт зараз неможливо. Оскільки на даний момент немає можливості поповнювати ЛеоКарт, також немає можливості при здійсненні оплати студентською ЛеоКарт знімати 50% знижки.

   Тому, на другому етапі впровадження е-квитка видаватимуть студентські ЛеоКарт, відповідно на другому етапі студенти зможуть користуватись своєю карткою. Про це буде додатково проінформовано.

 5. Опублікуйте номери автобусів у Львові, в яких можна їхати по Леокарті.
  Є багато автобусів які вимагають оплату за проїзд.
  пенсіонер Микола

 6. Для студентів, проїзд у всіх видах громадського транспорту діє із знижкою 50% , чи лише у електро транспорті ? За умови пред’яви студентського посвідчення.

  1. ЛКП “Львівавтодор” не встановлює тариф на проїзд у громадському транспорті. Вам необхідно звернутись в управління транспорту.
   Якщо Вас цікавить оформлення студентської ЛеоКарт, телефонуйте на гарячу лінію за номером 0800 303 007)

 7. Слава Україні!
  Маючи Учнівський квиток ЛВПХУ
  чи можу я безоплатно їздити на автобусах і маршрутках по місту?

  1. Героям Слава! З виготовленою учнівською ЛеоКарт можна їздити безоплатно у міському громадському транспорті Львова. По всіх інших питаннях що не стосуються ЛеоКарт, це не до нас, а до управління транспорту.)

  1. Доброго дня! На даний момент здійснюється прийом документів на оформлення студентської ЛеоКарт. Для запису та детальної консультації телефонуйте за номером – 0800 303 007)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори