Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

🙋‍♂️🙋‍♀️ Топ 5 питань щодо учнівських ЛеоКарт.

1️⃣ Чи може учень самостійно подати документи на отримання ЛеоКарт без батьків?✍️

З 14 років учень може самостійно подавати документи на оформлення ЛеоКарт.📄

2️⃣ Який термін дії учнівської картки?🤔  

Для учнівського квитка встановленні так звані перехідні класи – 4 для початкових шкіл та  9 для загальноосвітніх . Термін дії картки встановлюється до завершення навчального року перехідного класу. Для того, щоб продовжити термін дії учнівського квитка після перехідного класу, достатньо зателефонувати на гарячу лінію ЛеоКарт – 0800 303 007, та надати інформацію, в якому саме навчальному закладі буде продовжено навчання.

3️⃣ Коли учень закінчив навчання у школі, що робити з учнівською ЛеоКарт?🎓

Якщо учень отримав ЛеоКарт безпосередньо перед закінченням школи, після вступу в ВНЗ, коледж/професійно-технічне училище, він може підійти в Центр обслуговування пасажирів, надати документи, що посвідчують особу та його статус студента і його учнівський ЛеоКарт буде переведено в статус студентського для подальшого користування.

4️⃣ Де і коли учень має право безкоштовного проїзду? 🚎

До вступу в дію рішення ЛМР 1203 від 31.12.2021, учні безоплатно користуються автобусним транспортом загального користування протягом навчального року, за винятком літніх канікул в загальноосвітніх школах. В електротранспорті учням надається право безоплатного проїзду протягом цілого року, включаючи літні канікули при умові пред’явлення учнівського квитка (або валідації учнівською ЛеоКарт).

5️⃣ Учень Львівського навчального закладу, мешканець міста з реєстрацією іншого міста має право на пільговий проїзд у Львові? 👨‍🏫

Незважаючи на місце реєстрації, всі учні, які відвідують навчальні заклади, що знаходяться в межах Львівської ТГ, мають право на виготовлення учнівських ЛеоКарт. 

 

Спокійних та насичених літніх канікул.⛅️ 

🙋‍♂️🙋‍♀️ Топ 5 питань щодо учнівських ЛеоКарт.

5 коментарів до “🙋‍♂️🙋‍♀️ Топ 5 питань щодо учнівських ЛеоКарт.

  1. Доброго дня! Електронний квиток до електричок немає ніякого відношення. Ми надаємо послуги оформлення транспортної картки ЛеоКарт для можливості перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді.
   Леокарт буде працювати у:
   – трамваях
   – тролейбусах
   – автобусах
   – маршрутних таксі
   – електробусах

 1. Доброго дня чи можна під час літніх канікул користуватись леокарт в автобусних транспортах при тому що ти є учень ліцею?

  1. Доброго дня! На даний момент право пільгового проїзду для учнів встановлює Ухвала №3289 від 19.04.2018 “Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку”. Керуючись цією Ухвалою учні безкоштовно користуються автобусними маршрутами загального користування протягом навчального року, крім літніх канікул. Щодо електротранспорту – то учням надається право протягом цілого року здійснювати безкоштовні поїздки (включаючи літні канікули) при умові валідації учнівської ЛеоКарт.

   Під час літніх канікул на автобусних маршрутах потрібно пред’являти пільгове посвідчення тільки тим учням, які мають право безоплатного проїзду згідно законодавства України : діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність; діти з інвалідністю; діти з багатодітних сімей; діти сироти.
   Посвідчення потрібно показувати для того, щоб водій орієнтувався чи учень має пільгу – має право на безкоштовний проїзд, чи учень по загальній категорії – де повинен оплатити проїзд.

   Після вступу в дію рішення 1203 учням надається право протягом цілого року здійснювати безкоштовні поїздки користуються автобусними маршрутами загального користування (включаючи літні канікули) при умові пред’явлення учнівської ЛеоКарт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори