Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

🤩Тепер в Шевченківському районі працює 2️⃣ пункти, де здійснюється прийом документів на отримання персоналізованої транспортної картки.

👨‍👨‍👦‍👦У зв’язку з великою кількістю бажаючих подати документи на отримання пільгового електронного квитка у Шевченківському р-ні, крім пункту прийому у ЦНАПі на вул.Хвильового,14А від понеділка, 27.06 є можливість запису на виготовлення пільгового ЛеоКарт у Шевченківській РА, вул.Липинського,11. При подачі відвідувач одразу отримає свій персоналізований ЛеоКарт протягом 15 хв.🕑
 
🔍Додатково по проханню мешканців м.Винники було відновлено прийом документів адміністратором ЛКП “Львівавтодор” в ЦНАПі м.Винники, вул.Галицька,12 на отримання пільгового ЛеоКарт. З вівторка 05.07 прийом осіб пільгової категорії співробітником команди електронного квитка буде тимчасово призупинено, оскільки майже всі заявки пільговиків м.Винники опрацьовані.☑️
🤔Тому, якщо Вам зручно подати документи на отримання ЛеоКарт саме в цьому ЦНАП – запрошуємо записуватись за номером гарячої лінії – 0️⃣8️⃣0️⃣0️⃣3️⃣0️⃣3️⃣0️⃣0️⃣7️⃣, всі дзвінки безкоштовні.
 
📋А ми нагадуємо, які пункти на даний момент здійснюють прийом документів на отримання ЛеоКарт :
 
📌Центр обслуговування пасажирів на вул.Горбачевського,10
📌ЦНАП на пр.Червоної Калини,72А
📌ЦНАП на вул.Виговського,32
📌ЦНАП, м. Львів, вул.Хвильового,14А
📌ЦНАП, м. Винники, вул. Галицька,12 (до 05.07.2022 р.)
📌Управляюча компанія “Господар”, вул.Пасічна,49б
📌 Шевченківська РА, вул.Липинського,11
 
🤩Тепер в Шевченківському районі працює 2️⃣ пункти, де здійснюється прийом документів на отримання персоналізованої транспортної картки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори