Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Ви запитуєте – Ми відповідаємо

🧐Сьогодні даємо відповіді на 2 питання, які частіше всього отримуємо від наших читачів.

💬Перше: Чи мені необхідно бути особисто під час отримання пільгової ЛеоКарт та які документи мати з собою?

Перш за все, отримати свою пільгову картку можна після того, як пільговику надійшло сповіщення про готовність до видачі транспортної картки із зазначеним пунктом видачі, датою та часом🕧

❗️Тоді особа приходить особисто. З собою необхідно мати паспорт громадянина України або ID-картку. При отриманні картки особа своїм особистим підписом підтверджує факт отримання картки. 

Якщо пільговик не може самостійно прийти на отримання пільгової картки, тоді це може зробити інша особа. Це можливо за умови якщо: 

🔸Є нотаріальна посвідчена довіреність представляти особу

🔸Ви є працівником органу соціального захисту і маєте документ, який підтверджує це, та можете надати довідку, що ви є опікуном або піклувальником особи, від імені якої подаєте заяву;

🔸Ви є офіційним опікуном/піклувальником особи, від імені якої подаєте заяву або отримуєте готовий результат.

💬Друге: Протягом якого періоду пільгову транспортну картку можна забрати із пункту видачі та що з карткою, якщо її довго не забирати? 

❗️Якщо особа з тих чи інших причин не може отримати картку в зазначені дату та час (ця інформація надходить в сповіщенні), тоді отримати картку можна протягом 14 днів,  але вже в порядку “живої черги”. 

🤓А що з карткою після 14 днів?  

Якщо особа протягом 14 днів не забирає картку, тоді картка повертається в архів на зберігання в Центр Обслуговування пасажирів. Особа буде повторно сповіщена про готовність до видачі картки дзвінком! В такому випадку картку можна буде отримати вже в Центрі обслуговування пасажирів!

Ви запитуєте – Ми відповідаємо

24 коментарі до “Ви запитуєте – Ми відповідаємо

  1. Доброго дня!
   Банківські реквізити для оплати:
   ЛКП «Львівавтодор»
   Банківські реквізити:
   IBAN UA 393204780000026005000194861
   В АБ «УКРГАЗБАНК»
   МФО 320478
   Код ЄДРПОУ 05523814
   Свідоцтво платника ПДВ № 100341962
   ІПН 055238113065
   Призначення платежу:
   Картка Леокарт учнівський, ПІБ отримувача картки, навч.заклад, тел-фон*

   Також, оплатити вартість ЛеоКарт можна через термінал EasyPay.

 1. Яким нормативно-правовим документом керувадися розробники, встановлюючи обмеження кількості поїхдок для пільговиків, зокрема для категорії “ветеран віцги та прирівняні до них особи”???
  Обгрунтуйте відповідь посиланнями на статті Законів України!!!

 2. Доброго дня. Прийшло повідомлення про те що готовий Е-квиток, щоб забрати реєстуєтесь на електронній адресі або за номер телефону. На вказаний номер дозвонитись не можливо, а по посиланню можливо зареєструватися лише щоб подати документи. Коли приїхала для отримання сказали що їх немає, щоб реєстувптися. Як та де отримати готовий Е-квиток?

  1. Доброго дня! Згідно рішення ЛМР № 1009 від 19.11.2021р “Про затвердження вартості транспортних карток ЛеоКарт” учні та студенти отримують ЛеоКарт на платній основі за базовою вартістю (60, 00)грн.
   Банківські реквізити для оплати за посиланням: https://bit.ly/32PPyFI

 3. Поясніть будьласка чому учні повинні сплачувати за картку?. Вонидіти і доходів не мають ніяких. Перегляньте будьласка можливість видачі для школярів безкоштовно.

  1. Доброго дня! Згідно рішення ЛМР № 1009 від 19.11.2021р “Про затвердження вартості транспортних карток ЛеоКарт” видача транспортних карток учням та студентам відбувається на платній основі за базовою вартістю( 60, 00)грн.

 4. Поясніть будьласка чому учні повинні сплачувати за картку?. Вони діти і доходів не мають ніяких. Перегляньте будьласка можливість видачі для школярів безкоштовно.

  1. ЛКП “Львіватодор” як оператор впровадження системи АСОП(електронного квитка) в громадському транспорті, не встановлює тарифів на проїзд, не може вносити зміни в транспортну мережу(може тільки надавати пропозиції відповідним структурам ЛМР щодо оптимізації транспортної мережі на основі аналітичних та статистичних даних, які фіксуватиме система АСОП) не встановлює ліміти в громадському транспорті. Такі функції законодавство делегує органам місцевого самоврядування(в даному випадку – Львівській міській раді). Згідно рішення ЛМР № 1009 від 19.11.2021р “Про затвердження вартості транспортних карток ЛеоКарт” визначено, що учні отримують ЛеоКарт на платній основі (тобто, 60 грн), Учнів, які мають 100% пільгу в громадському транспорті (-діти з багатодітних сімей,-дитина з інвалідністю, -діти-сироти, -діти позбавлені батьківського піклування, -діти з інвалідністю внаслідок ЧАЕС, -особа з інвалідністю по зору або з ураженням ОРА,-особа з інвалідністю з дитинства, в яких один із батьків загинув (пропав безвісти) під час проходження військової служби) отримують транспортну картку на безоплатній основі.

 5. Доброго вечора, хотів би Вам поставити декілька запитань:
  1. Протягом якого часу дійсна транспортна карта?
  2. Карту можна використовувати тільки під час навчання для безплатного проїду, чи наприклад літом чи на канікулах теж актуальна?
  Дякую за увагу, надіюсь на швидку відповідь!)

  1. 1) Термін дії права пільгового проїзду за карткою ЛеоКарт для учнів обмежується періодом навчання.
   2) Всі учні Львівської громади (разом з дітьми, які мають пільги на проїзд в громадському транспорті згідно Законів України), які отримають ЛеоКарт можуть їздити без жодних обмежень протягом цілого року у всьому громадському транспорті, що курсує в межах територіальної громади Львова.

  1. Доброго дня! Банківські реквізити для оплати:
   ЛКП «Львівавтодор»
   Банківські реквізити:
   IBAN UA 393204780000026005000194861
   В АБ «УКРГАЗБАНК»
   МФО 320478
   Код ЄДРПОУ 05523814
   Свідоцтво платника ПДВ № 100341962
   ІПН 055238113065
   Призначення платежу:
   Картка Леокарт учнівський, ПІБ отримувача картки, навч.заклад, тел-фон*
   Призначення платежу на прикладі учнівської ЛеоКарт

 6. Якщо я не використала 60 разів картку у березні , чи переносяться на наступний місяць невикористані рази

  1. Доброго дня! Правової норми, яка б зазначала, що невикористані поїздки можна перенести на інший місяць чи будь-який інший термін немає. Зазначимо, що на даному етапі впровадження е-квитка кількість поїздок не регламентуються та носять рекомендаційний характер.

 7. Доброго дня, скільки часу діятиме пільгова картка леокард? Чи потрібно буде кожного разу ,коли починатиметься новий навчальний рік у школі оформляти нову картку чи вона автоматично продовжуватиметься ?

  1. Доброго дня! Термін дії права пільгового проїзду за карткою ЛеоКарт для учнів обмежується періодом навчання, тобто виготовляти нову учнівську ЛеоКарт кожного року не потрібно.

 8. доброго дня. проплатила 60 грн за лео квиток сину а EasyPay не роздрукував чек. вказала електронну пошту теж не прийшла. що робити.як тепер мені подати документи

  1. Доброго дня! Якщо з певних причин термінал не видрукував чек, то можна відразу зробити фото квитанції, або ж зателефонувати на гарячу лінію EasyPay за номером: 0 800 60 30 03 та дізнатися про можливість отримання квитанції на Вашу електронну скриньку.

 9. Доброго дня! Скажіть будь ласка маю неповнолітнього сина інвалідів дитинства хочу леокарту на карту потрібно мати моє фото чи сина?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори