Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Ви запитуєте- ми відповідаємо!

❓Продовжуємо рубрику “Ви запитуєте – ми відповідаємо”
 
🤓І одним із найактуальніших запитань є : “Якщо я не отримаю свою картку до 13 січня, чи зможу я користуватися пільговим посвідченням в громадському транспорті?”
 
З 1️⃣3️⃣січня пільговики, які отримали свої пільгові ЛеоКарт можуть ними користуватися під час поїздок в громадському транспорті.
 
❓А як щодо осіб, які подали документи на виготовлення е-квитка, але до 13 січня не отримають його?
Пільговики, які подали документи на виготовлення е-квитка, але не отримали свої пільгові картки до 13 січня, зможуть в громадському транспорті певний період користуватися пільговим посвідченням, до отримання своєї транспортної картки🤩
Нагадуємо, що пільговики, які в очікуванні на свою транспортну картку отримають сповіщення за допомогою смс-повідомлення або телефонного дзвінка☎️ про готовність до видачі транспорної картки🙂
Більше інформації про те, як дізнатися про готовність транспортної картки є за посиланням: https://bit.ly/3EocsRd
Ви запитуєте- ми відповідаємо!

5 коментарів до “Ви запитуєте- ми відповідаємо!

 1. Як діяти в даній ситуації:
  маю посвідчення на дитину-інваліда з уражунням зору, яке надає мені право безоплатно супроводжувати дитину міським транспортом. Адміністратор ЦНАП видала пільгову леокарту із зауваженням ” за кожний проїзд у транспорті потрібно валідуватися два рази, тобто за дві людини” ,отже виходить у місяць 30 поїздок. Прошу роз’яснити

  1. Доброго дня! Очевидно адміністратор мав на увазі, що під час поїздки в громадському транспорті з супроводжуючою особою необхідно два рази валідуватися.
   Оскільки, для супроводжуючої особи передбачена можливість безоплатного (пільгового) проїзду під час поїздки в громадському транспорті, згідно з посвідченням, яке засвідчує дану пільгу у громадському транспорті.

 2. Я пенсіонер силових структур за вислугою років. Подав документи на електронний квиток.
  В ел.квитку відмовили, тому що в Рішенні міськради немає категорії пільговиків “пенсіонери за вислугу років, які досягли пенсійного віку”. Але ж мені більше 60 років і, якби я був звичайним пенсіонером за віком, то отримав би ел.квиток, а якщо пенсіонер силових структур, якому за 60, то такого права чомусь позбавлений.
  Допоможіть мені відновити справедливість.
  ПРОПОНУЮ доповнити Рішення міськради №1009 від 19.11.21р щодо ел.квитків ще однією категорією пільговиків:
  • військові пенсіонери, пенсіонери МВС, й інші прирівняні до них особи, віком СТАРШЕ 60 РОКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори