Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Мобільний застосунок: для яких пасажирів?

Ваші запитання, які надходять до нас на сторінки в соціальних мережах надихають нас продовжувати рубрику: “Ви запитуєте – ми відповідаємо?”🧐
Тому сьогодні у рубриці даємо відповідь на запитання: “Чи буде мобільний застосунок доступний для пільгових категорії, які мають право на пільговий проїзд в громадському транспорті?” 🤔
В першу чергу, пояснюємо, що зараз відбувається з мобільним застосунком🤓
Мобільний застосунок було протестовано 🖥командою е-квитка та передано розробнику на доопрацювання. Тому зараз відбувається оптимізація всіх функцій мобільного застосунку на стороні розробника.
Після того, як мобільний застосунок 📲буде доступний для завантаження, можливість встановити його на смартфон буде в пасажирів, які є загальною категорією (непільговики), бо основними функціями мобільного застосунку є здійснення оплати за проїзд, поповнення балансу на картці та купівля квитка.
Для пільгових категорій, які мають право на безоплатний проїзд передбачено можливість користуватися транспортною карткою Леокарт, що є носієм е-квитка.
Нагадуємо, що пільгова транспортна картка є персоналізованою та містить всі персональні дані пільговика.
Залишаємо посилання, перейшовши за яким можна ознайомитися із попереднім виглядом застосунку:https://bit.ly/3ecsK5j
 
Мобільний застосунок: для яких пасажирів?

2 коментарі до “Мобільний застосунок: для яких пасажирів?

  1. Отримала пільгову картку.
    Щиро вдячна за вашу величезну працю. Подавала документи електронно, все працювало бездоганно. Раділа, що не потрібно буде носити з собою пенсійний. Тому дуже надіюсь, що ви допрацюєте для пільговиків можливість використання смартфону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори