Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Зміни щодо подачі документів для пільговиків, які не зареєстровані у Львівській МТГ

В рішення №1009 виконавчого комітету ЛМР від 19.11.2021 “Про затвердження вартості транспортних карток “ЛеоКарт” внесено зміни щодо можливості подачі документів для пільговиків, які не зареєстровані у Львівській МТГ, але працюють/проживають на території МТГ.
 
Тож  пільговики, які мають право на безоплатний проїзд згідно законодавства України та які працюють в межах Львівської МТГ можуть здійснювати подачу документів на виготовлення е-квитка
⬇️Для цього необхідно надати наступні документи:
🔹заява на отримання Транспортної картки та згоду на обробку персональних даних;
🔹паспорт громадянина України або ID-картку
документ, що підтверджує статус пільговика (посвідчення пільговика)
🔹РНОКПП – номер платника податків (раніше – ІПН)
кольорове фото 3х4 (зроблене не пізніше, ніж за 6 місяців до моменту подачі.
🔹документ про договір оренди житла або договір купівлі-продажу житла, або довідка встановленої форми про офіційне працевлаштування, або документ про підтвердження факту проживання на території Львівської МТГ
 
👉І друга хороша новина: для мешканців інших територіальних громад України, які на підставі законів України мають право пільгового проїзду на всій території України, але фактично НЕ проживають/НЕ працюють на території Львівської МТГ, вже мають можливість подавати документи на отримання пільгової транспортної картки ЛеоКарт в Центрі Обслуговування пасажирів по вул. Горбачевського, 10, сплативши вартість транспортної картки на місці – в терміналі додали відповідну послугу.
 
Залишаємо посилання на зміни, які внесені в рішення:
Зміни щодо подачі документів для пільговиків, які не зареєстровані у Львівській МТГ

2 коментарі до “Зміни щодо подачі документів для пільговиків, які не зареєстровані у Львівській МТГ

  1. Добрий день. Згідно інформації, що подана вище (останній пункт – “І друга хороша новина: для мешканців інших територіальних громад України, які на підставі законів України мають право пільгового проїзду на всій території України, але фактично НЕ проживають/НЕ працюють на території Львівської МТГ, вже мають можливість подавати документи на отримання пільгової транспортної картки ЛеоКарт в Центрі Обслуговування пасажирів по вул. Горбачевського, 10, сплативши вартість транспортної картки на місці – в терміналі додали відповідну послугу.”)
    Випливає, що людина пенсійного віку, яка проживає в м.Пустомитах може оформити пільгову картку Леокарт, сплативши 60 грн. Тоді чому сьогодні 13.01.2022 року працівники кол-центру за номером 0800303007 заперечують таку можливість оформлення картки?

  2. По інформації : для мешканців інших територіальних громад України, які на підставі законів України мають право пільгового проїзду на всій території України, але фактично НЕ проживають/НЕ працюють на території Львівської МТГ, вже мають можливість подавати документи на отримання пільгової транспортної картки ЛеоКарт. Хочеться побачити перелік пільговиків які можуть цим скористатись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори