Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Перший студент, який отримав пільгову транспортну картку ЛеоКарт

Першу студентську пільгову транспортну картку ЛеоКарт видано 15 грудня! 🎉
В Центрі обслуговування пасажирів по вул. Горбачевського, 10 студент Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка – Святослав Винник отримав пільгову транспортну картку🤩
Святослав, записавшись вчора зранку до електронної черги на виготовлення транспортної картки, вже в другій половині дня зміг її отримати.
Те, що друк транспортної картки відбувся протягом 15 хвилин – приємно вразило студента🤩
Тож, запрошуємо всіх учнів та студентів записуватись на подачу документів для виготовлення пільгової транспортної картки ЛеоКарт через Центр обслуговування пасажирів за номером 0800 303 007.
А ми нагадуємо, що передбачено 2️⃣ способи подачі документів для отримання транспортної картки ЛеоКАрт для учнів та студентів, які згідно Законів України, мають право на 100% пільгу в громадському транспорті:
1️⃣ Через Центр обслуговування пасажирів, зателефонувавши на гарячу лінію для запису до електронної черги за номером телефону: 0 800 303 007📞;
2️⃣ Через Особистий кабінет мешканця;
Перелік цих категорій:
-діти з багатодітних сімей
-дитина з інвалідністю
-діти-сироти
-діти позбавлені батьківського піклування
-діти з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи
-особа з інвалідністю по зору або з ураженням ОРА
-неповнолітні діти, або повнолітні діти – особи з інвалідністю з дитинства, в яких один із батьків загинув (пропав безвісти) під час проходження військової служби.
А також 3️⃣ способи подачі документів для всіх інших учнів та студентів:
1️⃣ Через Центр обслуговування пасажирів, зателефонувавши на гарячу лінію для запису до електронної черги за номером телефону: 0 800 303 007📞;
2️⃣ Через Особистий кабінет мешканця;
3️⃣ Через навчальний заклад (в кожному навчальному закладі буде закріплена відповідальна особа, яка формуватиме списки учнів чи студентів, та надаватиме їх ЛКП “Львівавтодор”);
❗️ На даний момент здійснити подачу документів, щоб отримати пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна лише за допомогою першого способу.
Оскільки, Управління інформаційних технологій ЛМР проводить модернізацію сайту Особистого кабінету мешканця, а також узгоджується процедура співпраці з навчальними закладами.
Тому, невдовзі можна буде скористатись і наступними двома способами (про це ми обов’язково повідомимо через соціальні мережі!)
Також, всі студенти та учні( крім вищезазначених категорій) можуть відразу в Центрі обслуговування пасажирів сплатити вартість транспортної картки.
Надаємо посилання на рішення виконавчого комітету ЛМР
№ 1009 від 19 листопада цього року щодо затвердження вартості транспортних карт ЛеоКарт:
Перелік всіх необхідних документів для отримання пільгової транспортної картки ЛеоКарт знайдете за посиланням⬇️:
Перший студент, який отримав пільгову транспортну картку ЛеоКарт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори