Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Навіщо учням та студентам подавати документи на виготовлення транспортної картки ЛеоКарт?

“Навіщо мені подавати документи на виготовлення пільгової транспортної картки Леокарт, якщо в мене є учнівський чи студентський квиток?” – часто запитують нас підписники в соціальних мережах🤔
Після здачі в експлуатацію системи АСОП у Львіській МТГ, пасажири, які мають право на пільговий проїзд в громадському транспорті мають користуватися транспортною карткою ЛеоКарт, що є носієм електронного квитка.
❗️Перед початком поїздки, пільгову транспорту картку ЛеоКарт необхідно буде реєструвати (валідувати) за допомогою валідаторів, які розміщені біля входів та виходів в салон громадського транспорту.
Валідатори – це спеціальні пристрої, які зчитуватимуть інформацію з пільгової транспортної картки ЛеоКарт!
❗️Тому, з метою виготовлення транспортної картки ЛеоКарт, всім школярам та студентам необхідно буде надати перелік документів (про які ми вже згадували в попередніх дописах: https://www.facebook.com/LeoCardLviv/posts/414717213652912), бо картка містить інформацію про пільгу на проїзд, фото та ПІБ.
Нагадаємо, що про початок подання документів для учнів та студентів на виготовлення транспортної картки повідомимо в наступних публікаціях.
Не забудьте завітати на нашу сторінку в Instagram: –https://www.instagram.com/leocardlviv/
Навіщо учням та студентам подавати документи на виготовлення транспортної картки ЛеоКарт?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори