Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

П’ять найбільш поширених запитань, які отримують адміністратори

топ-5 запитань, які отримують адміністратори

П’ять найбільш поширених запитань, які отримують адміністратори ЛКП “Львівавтодор”, що приймають документи та заяви на отримання пільгової транспортної картки Леокарт.

Коли почнуть видавати картки пільговим категоріям населення?

Кожен, хто подав заяву та документи, зможе отримати картку вже з січня-лютого 2021 року, про що заявників буде сповіщено додатково за контактами, вказаними у заяві.

Це правда, що документи можна подати лише до кінця 2020 року?

Ні, це не правда. Кінцевого терміну для подачі документів та заяв – немає, але слід враховувати, що скористатись тільки пільговим посвідченням, без пільгової транспортної картки для підтвердження права пільгового проїзду у громадському транспорті – можна буде до січня-лютого 2022 року.

Чи можна прийти на прийом до адміністратора без запису у електронну чергу?

На жаль, ні. Задля уникнення скупчення людей у приміщенні центру надання адміністративних послуг, онлайн запис у електронну чергу є обов’язковим Записатись у електронну чергу Ви можете двома способами:

– Самостійно через офіційний сайт ЦНАП: https://bit.ly/3o7UdbZ

– Зателефонувати на гарячу лінію ЛеоКарт за номером 0 800 303 007, де оператори Вас зможуть записати на прийом у телефонному режимі.

Чому потрібно саме нове фото для заяви ?

Згідно Наказу від 18.10.2019 р. №875, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 р. за № 1146/34117 (https://cutt.ly/1hQKy0S) – давність зображення особи на фотокартці візуально не має перевищувати шести місяців до дати подання фотокартки для оформлення або обміну документів. Зокрема, пільгова транспортна картка ЛеоКарт є персоналізованою і містить фото особи, якій належить картка. Під час перевірки на лінії у громадському транспорті, контролери будуть ідентифіковувати власника картки саме по фотографії.

Коли я отримаю пільгову картку Леокарт, я можу вже не використовувати посвідчення, яке засвідчує пільги?

– Пільгова транспортна картка Леокарт – підтверджує особу, яка має право на пільговий проїзд тільки у громадському транспорті. Саме тому, починаючи з наступного року, Вам не потрібно буде показувати пільгове посвідчення водію, а лише достатньо завалідуватись та у випадку контролю на лінії – пред’явити пластикову пільгову транспортну картку контролеру.

П’ять найбільш поширених запитань, які отримують адміністратори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори