Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Як відновити загублену пільгову ЛеоКарт

Як відновити загублену пільгову ЛеоКарт?

Увага! Якщо ви загубили транспортну ЛеоКарт, зателефонуйте за номером телефону гарячої лінії 0800 303 007 щодо запису в один з пунктів прийому та видачі ЛКП «Львівавтодор». Ідентифікувавши вашу особу, адміністратор зможе заблокувати загублену картку. Вартість нової картки – 60 грн.

Перелік необхідних документів для відновлення картки:

  • Паспорт громадянина України (ІD-картка з додатком);
  • Документ, який надає право на пільговий проїзд;
  • Оригінал квитанції про сплату вартості транспортної картки (повторне виготовлення платне);

*Якщо пільгову транспортну картку перевиготовляє Представник пільговика, до вищеперелічених документів необхідно додати:

  • Документ, який посвідчує особу Представника Пільговика (паспорт громадянина України або ІD-картка та довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи чи довідка на постійне/тимчасове проживання).
  • Довіреність, видана та посвідчена відповідно до Цивільного кодексу України нотаріусом чи іншою посадовою особою, визначеною цивільним законодавством (для представників за довіреністю).
  • Для піклувальників – рішення про встановлення опіки та піклування, посвідчення опікуна (піклувальника).
  • Для законних представників – свідоцтво про народження дитини.
  • Для соціальних працівників – посвідчення соціального працівника.

Як сплатити вартість транспортної картки:

Згідно рішення ЛМР №1009, відновлення картки здійснюється на платній основі для всіх категорій населення – 60 грн. Уважно вводьте усі дані та обов’язково збережіть квитанцію.

Для оплати за реквізитами онлайн:
ЛКП «Львівавтодор»
IBAN UA 393204780000026005000194861
В АБ «УКРГАЗБАНК»
МФО 320478
Код ЄДРПОУ 05523814
Свідоцтво платника ПДВ № 100341962 
ІПН 055238113065

Через термінали можна сплатити у пунктах прийому/видачі ЛеоКарт – Центрі обслуговування пасажирів (через термінали  EasyPay комісії немає), у ЦНАП на просп. Червоної Калини, 72а та у ЦНАП на вул. Виговського, 32 (важливо врахувати комісію банку).

*Прийдіть у визначений час з необхідним переліком документів та квитанцією про оплату. Якщо документи подані згідно зазначеного переліку та до них немає зауважень, нову транспортну картку вам видадуть протягом 15 хв.

Догори