Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Пересадка з ЛеоКарт

Безкоштовна пересадка з ЛеоКарт

Із 12.07.2024 р у всьому громадському транспорті Львівської громади діє безкоштовна пересадка для власників всіх типів транспортних ЛеоКарт (загальної, персоналізованої).

Як працює пересадка?

  • Безоплатна пересадка діятиме протягом 40 хвилин після першої валідації.

  • Протягом 40 хвилин можна здійснити необмежену кількість безкоштовних пересадок. Тобто, це не тривалість всієї поїздки з пересадками, а час, протягом якого пасажир може безкоштовно пересісти в інший транспорт та завалідуватися.

  • Валідувати проїзд необхідно у кожному транспортному засобі. Це обов’язково! Якщо не завалідуватися – при перевірці оплати контролерами буде відсутня валідація у цьому транспортному засобі та відповідно доведеться сплатити штрафний квиток. Підтвердженням успішної реєстрації поїздки при пересадці є зелена галочка на екрані валідатора та напис “Вхід зареєстровано”.

  • Важливо стежити за балансом ЛеоКарт та мати кошти для валідації у кожному транспортному засобі. До прикладу, ви здійснюєте три пересадки протягом 40 хвилин – врахуйте, щоб сума на картці була на всі три валідації. Адже у випадку, якщо буде відсутній зв’язок у транспортному засобі, тоді вартість поїздки може бути зарезервована на балансі не лише при першій валідації, а й за пересадкові квитки. Коректний підсумок списання буде підраховано системою лише під час нічного клірингу. І всі здійснені протягом 40 хвилин валідації будуть зараховані, як одна поїздка, а зарезервовані кошти повернуто.

  • Актуальний баланс ЛеоКарт відображатиметься наступного дня вже після списання за здійснені валідації із врахуванням поїздок з пересадками. А в день валідацій відбувається не зняття коштів з балансу, а їхнє резервування для подальшого списання.

Для пенсіонерів за віком та осіб з інвалідністю 3 групи:

  • 60 безкоштовних поїздок на місяць також рахуються з пересадкою.

Безоплатна пересадка доступна і для квитків за попутників:

  •  Для цього необхідно обрати на валідаторі «Додати квитки» та вказати кількість друзів, які їдуть з вами. Реєструвати через валідатор пересадкові квитки за друзів необхідно окремо у кожному наступному транспортному засобі.

Зверніть увагу! В автобусах, маршрутках, трамваях та тролейбусах Львова працюють контролери ЛКП “Львівавтодор”.

Догори