Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

ПІЛЬГОВА VS ЗАГАЛЬНА: кому більше інформації?

🤓Інформація для пільговиків чи для всіх пасажирів?
 
❓Чому більше уваги в наших публікація приділено пільговикам, ніж пасажирам загальної категорії?
 
🤔В межах Львівської громади мешкає понад 2️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ пільговиків (не враховуючи учнів та студентів), які мають право на пільговий проїзд в громадському транспорті. І щоб скористатися своїм правом на безоплатний проїзд, пільговикам необхідно надати пакет документів для отримання пільгової ЛеоКарт.
🧐Прийом документів від пільговиків на виготовлення е-квитка був розпочатий минулого року, бо опрацювання пакетів документів потребує часу. Тоді як, загальну транспортну картку можна буде просто купити в мережі роздрібної торгівлі або в Центрі обслуговування пасажирів. При чому жодних документів для купівлі загальної транспортної картки надавати не буде потрібно.
 
ПІЛЬГОВА VS ЗАГАЛЬНА: кому більше інформації?

32 коментарі до “ПІЛЬГОВА VS ЗАГАЛЬНА: кому більше інформації?

  1. Всі, хто подав документи на виготовлення пільгової транспортної картки отримають сповіщення (смс-повідомлення або телефонний дзвінок) про готовність до видачі картки ЛеоКарт.
   Більше інформації знайдете за посиланням:
   https://bit.ly/3EocsRd

  1. Наразі учні та студенти можуть подавати документи через Центр обслуговування пасажирів. Для цього необхідно попередньо записатися до електронної черги за номером гарячої лінії: 0 800 303 007

 1. Отримав пільгову карту від 06.01.2022 є запитання щодо використання картки як часткова пільга. Розумію що потрібно буде якось поповнювати де саме це можна зробити.
  Загально, я підтримує впровадження єлектронного АСОП втім потребую більш докладіших розясненнь

  1. Доброго дня! На даному етапі впровадження е-квитка, транспортними картками можуть користуватися пільговики, які мають 100% пільгу в громадському транспорті.
   Щодо пільговиків, які мають 50% (часткову) пільгу в громадському транспорті, то на даний момент оплата в громадському транспорті відбувається згідно пред’явлення документа, що підтверджує право на пільгу. Наприклад, студенти сплачують вартість проїзду зі знижкою 50% за умови пред’явлення студентського квитка. Можливість користуватися ЛеоКарт для такої пільгової категорії буде надана на другому етапі( орієнтовно березень-квітень) впровадження е-квитка. Додатково надамо інформацію на сайті ЛеоКарт про початок користуванням пільговою Леокарт для пільгової категорії пасажирів з 50% пільгу в громадському транспорті.

 2. Поясніть, яка ситуація з не пільговими категоріями. Які місячні проїздні документи доступні? На який транспорт? На вашому сайті незрозуміло взагалі НІЧОГО.

  1. Доброго дня! Реалізація транспортних карток загального користування буде відбуватись через мережу роздрібної торгівлі та Центр обслуговування пасажирів.
   До цього періоду буде розгорнуту мережу роздрібної торгівлі (придбати транспортну картку для загального користування можна буде у 400 точках продажу, які розташовуватимуться в межах Львівської ТГ).
   Е-квиток діятиме в усьому громадському транспорті, який курсує в межах Львівської міської територіальної громади – в автобусах, трамваях та тролейбусах.
   Для загальної категорії пасажирів передбачено наступний вибір абонементів:
   – абонемент на 30 днів – 420 грн;
   – абонемент на 90 днів – 1200 грн;
   – абонемент на 180 днів – 2200 грн;
   – абонемент на 365 днів- 3650 грн

  1. Учням, які відвівідують навчальні заклади Львівської громади, щоб користуватися своїм правом на пільговий проїзд в міському громадському транспорті необхідно надати пакет документів на виготовлення е-квитка. Детальніше як отримати учнівську ЛеоКарт за посиланням: bit.ly/32PPyFI

  1. Доброго дня! Всі, хто подавав документи на виготовлення е-квитка будуть проінформовані щодо готовності транспортної картки. Очікуйте на смс-сповіщення або телефонний дзвінок. Пільговики, які ще не отримали своєї картки зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті, на підставі посвідчення, орієнтовно до 28 лютого. До цього часу кожен, хто має право на безкоштовний проїзд, має отримати свій е-квиток.

  1. Доброго дня! Для того, щоб перевірити статус опрацювання ваших документів – рекомендуємо зателефонувати на гарячу лінію Леокарт ( 0 800 303 007)

 3. Чи збережеться пільговий проїзд для супроводжуючого особу з інвалідністю першої групи? У мого сина, який має інвалідність, буде пільгова картка, але самостійно він нікуди не ходить. Мені доведеться оплачувати проїзд, якщо я буду супроводжувати сина, який має інвалідність?

  1. Доброго дня!Згідно рішення ЛМР № 1009 від 19.11.2021р “Про затвердження вартості транспортних карток ЛеоКарт” : “Особи, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи або дитину з інвалідністю)” для супроводжуючої особи передбачена можливість безоплатного (пільгового) проїзду під час поїздки в громадському транспорті, тобто якщо Законом передбачено пільговий проїзд і для супроводжуючої особи, то для картки пільгової категорії встановлено можливість подвійної валідації за одну поїздку.

 4. Інвалід 2-ї групи, проживаю в області. У м. Львів, час від часу перебуваю в зв’язку з проходженням медичного обстеження і лікування. Який документ мені потрібен для пільгового проїзду? Де можна його отримати і на який термін він буде дійсний?

  1. Доброго дня! Мешканці інших територіальних громад, які не зареєстровані та фактично не проживають у Львівській МТГ(не можуть підтвердити факт проживання на території Львівської громади – надати договір оренди житла чи купівлі/продажі нерухомості на території Львівської громади, довідку з ЛКП чи ОСББ або довідку про офіційне працевлаштування на території Львівської громади встановленої форми), але які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті відповідно до Законів України, можуть отримати пільгову транспортну картку. Одноразова ціна такої картки – 60 грн.
   Подати документи на виготовлення пільгової транспортної картки можна в Центрі Обслуговування пасажирів
   (вул.Горбачевського, 10). Для запису в електронну чергу рекомендуємо зателефонувати на гарячу лінію ЛеоКарт за номером : 0 800 303 007.

 5. Як оформити картку дітям з багатодітних сімей (одна студентка, друга закінчує школу) якщо ЦНАП не прийняв документів, а відправив у ВНЗ і школу відповідно.
  А ВНЗ повідомив, що таким взагалі не займається

  1. Доброго дня!На даний момент діти з багатодітних сімей можуть подати документи на виготовлення е-квитка в Центрі обслуговування пасажирів по вул. Горбачевського, 10, попередньо записавшись за номером : 0 800 303 007 або за посиланням: https://goo.su/aupm або через Портал мешканця

 6. Добрий день, подала документи на пільговий ЛЕОКАРТ через особистий кабінет 11.02.2021, отримала смс-підтвердження про реєстрацію документів 11.02.2021 і ще одне 12.02.2021. Станом на сьогодні – 12.01.2022 – жодної інформації про можливість отримати свій квиток. Коли очікувати?

  1. Доброго дня! Щоб перевірити статус опрацювання ваших документів напишіть ваші дані ( ПІБ) та контакний номер в приватні повідомлення на сторінки ЛеоКарт у соціальних мережах
   (Facebook – https://www.facebook.com/LeoCardLviv , Instagram – https://www.instagram.com/leocardlviv/ ), або ж зателефонуйте на гарячу лінію ЛеоКарт за номером : 0 800 303 007.

 7. як на рахунок пільговиків які проживають не у Львові проте згідно Закону мають право на пільги по проїзду (наприклад діти з багатодітних сімей)? яка процедура дотримання пільг відповідно до Законодавства?

  1. Згідно Закону України “Про охорону дитинства” діти з багатодітних сімей мають право на пільговий проїзд в громадському транспорті.
   Подати документи можна в Центрі обслуговування пасажирів по вул. Горбачевського, 10, попередньо записавшись за номером : 0 800 303 007 або за посиланням: https://goo.su/aupm

 8. Що робити, якщо тато не мешкає у Львівській області, але часто приїжджає та має посвідчення АТО? Яку карту він має оформити чи додаток завантажити?

  1. Доброго дня! Мешканців інших територіальних громад України, які на підставі законів України мають право на пільговий проїзд на всій території України, але фактично НЕ проживають/НЕ працюють на території Львівської МТГ можуть подати документи на виготовлення пільгових транспортних карток. Подати документи можна в Центрі обслуговування пасажирів. Мобільний застосунок буде доступний для загальної категорії пасажирів. Для пільгових категорій, які мають право на безоплатний проїзд передбачено можливість користуватися транспортною карткою Леокарт, що є носієм е-квитка. Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3K9vZsW

  1. Доброго дня! Реалізація транспортних карток відбуватиметься через мережу роздрібної торгівлі та в Центрі обслуговування пасажирів(Горбачевського, 10). Наразі ще узгоджується структура мережі роздрібної торгівлі та її формат, тому транспорті картки загального користування будуть доступними на другому етапі впровадження е-квитка (орієнтовно в березні).

 9. Доброго дня! Чому при подачі документів (електронна заява) на пільговий учнівський квиток вимагає оплату у школярів 60 грн. При вказуванні “Дані платника” чиї дані зазначати слід дитини чи батьків? Дивно чути, що школярі яким проїзд безкоштовний гарантований повинні платити тепер за картки. Також діти часто гублять речі, яка буде процедура поновлення втраченої пільгової картки.

  1. Доброго дня! При здійсненні оплати необхідно вказати дані учня. Згідно рішення ЛМР № 1009 від 19.11.2021р “Про затвердження вартості транспортних карток ЛеоКарт” видача персоналізованої транспортної картки “ЛеоКарт“ категоріям осіб, які навчаються у закладах загальної середньої освіти – дітям (учням) та у вищих навчальних закладах – студентам, відбувається на платній основі ( 60, 00). У разі коли учень загубив свою картку необхідно зателефонувати на гарячу лінію ЛеоКарт, щоб оператор зміг заблокувати картку. Після чого можливість отримати картку буде в Центрі обслуговування пасажирів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори