ПІЛЬГОВА VS ЗАГАЛЬНА: кому більше інформації?

🤓Інформація для пільговиків чи для всіх пасажирів?
 
❓Чому більше уваги в наших публікація приділено пільговикам, ніж пасажирам загальної категорії?
 
🤔В межах Львівської громади мешкає понад 2️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ пільговиків (не враховуючи учнів та студентів), які мають право на пільговий проїзд в громадському транспорті. І щоб скористатися своїм правом на безоплатний проїзд, пільговикам необхідно надати пакет документів для отримання пільгової ЛеоКарт.
🧐Прийом документів від пільговиків на виготовлення е-квитка був розпочатий минулого року, бо опрацювання пакетів документів потребує часу. Тоді як, загальну транспортну картку можна буде просто купити в мережі роздрібної торгівлі або в Центрі обслуговування пасажирів. При чому жодних документів для купівлі загальної транспортної картки надавати не буде потрібно.
 
ПІЛЬГОВА VS ЗАГАЛЬНА: кому більше інформації?

14 коментарів до “ПІЛЬГОВА VS ЗАГАЛЬНА: кому більше інформації?

  1. Всі, хто подав документи на виготовлення пільгової транспортної картки отримають сповіщення (смс-повідомлення або телефонний дзвінок) про готовність до видачі картки ЛеоКарт.
   Більше інформації знайдете за посиланням:
   https://bit.ly/3EocsRd

  1. Наразі учні та студенти можуть подавати документи через Центр обслуговування пасажирів. Для цього необхідно попередньо записатися до електронної черги за номером гарячої лінії: 0 800 303 007

 1. Як оформити картку дітям з багатодітних сімей (одна студентка, друга закінчує школу) якщо ЦНАП не прийняв документів, а відправив у ВНЗ і школу відповідно.
  А ВНЗ повідомив, що таким взагалі не займається

  1. Доброго дня!На даний момент діти з багатодітних сімей можуть подати документи на виготовлення е-квитка в Центрі обслуговування пасажирів по вул. Горбачевського, 10, попередньо записавшись за номером : 0 800 303 007 або за посиланням: https://goo.su/aupm або через Портал мешканця

 2. як на рахунок пільговиків які проживають не у Львові проте згідно Закону мають право на пільги по проїзду (наприклад діти з багатодітних сімей)? яка процедура дотримання пільг відповідно до Законодавства?

  1. Згідно Закону України “Про охорону дитинства” діти з багатодітних сімей мають право на пільговий проїзд в громадському транспорті.
   Подати документи можна в Центрі обслуговування пасажирів по вул. Горбачевського, 10, попередньо записавшись за номером : 0 800 303 007 або за посиланням: https://goo.su/aupm

 3. Що робити, якщо тато не мешкає у Львівській області, але часто приїжджає та має посвідчення АТО? Яку карту він має оформити чи додаток завантажити?

  1. Доброго дня! Мешканців інших територіальних громад України, які на підставі законів України мають право на пільговий проїзд на всій території України, але фактично НЕ проживають/НЕ працюють на території Львівської МТГ можуть подати документи на виготовлення пільгових транспортних карток. Подати документи можна в Центрі обслуговування пасажирів. Мобільний застосунок буде доступний для загальної категорії пасажирів. Для пільгових категорій, які мають право на безоплатний проїзд передбачено можливість користуватися транспортною карткою Леокарт, що є носієм е-квитка. Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3K9vZsW

  1. Доброго дня! Реалізація транспортних карток відбуватиметься через мережу роздрібної торгівлі та в Центрі обслуговування пасажирів(Горбачевського, 10). Наразі ще узгоджується структура мережі роздрібної торгівлі та її формат, тому транспорті картки загального користування будуть доступними на другому етапі впровадження е-квитка (орієнтовно в березні).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори