Процедура оформлення пільгової транспортної картки, що є носієм електронного квитка для мешканців інших територіальних громад України, які на підставі законів України мають право на пільговий проїзд на всій території України, але фактично НЕ проживають/НЕ працюють на території Львівської МТГ.
Скажіть, будь ласка, коли та яким чином оплатити вартість пільгової карти хто не живе і не працює у Львові? Інформації досі нема
Щоб оформити картку потрібно подати документи в Центрі обслуговування мешканців, що на вул. Горбачевського, 10, або через Портал мешканця https://goo.su/a1vV.
Щоб подати документи через Центр обслуговування пасажирів необхідно самостійно записатися до електронної черги( https://goo.su/aupm ), або зателефонувати за номером телефону : 0 800 303 007. Під час подачі документів можна оплатити вартість транспортної картки ЛеоКарт (через термінал)
Якась дурня. Пільговий проїзд наданий конституцією. Чому будуть штрафувати за відсутність леокарт.
Впровадження Системи АСОП відбувається в рамках чинного законодавства, тобто на підставі Законів України, Постанови Кабінету Міністрів України та рішень органів місцевого самоврядування.
Зокрема, в Законі України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті” зазначається, що пільговим категоріям населення, які мають право пільгового проїзду в громадському транспорті необхідно надати документи для виготовлення пільгового електронного квитка.
Відсутність пільгового електронного квитка – підстава для накладання штрафу.
Доброго дня! Я є особа з інвалідністю 3 групи, зареєстроване місце проживання в м. Рівне. Чому мені на гарячій лінії відмовляють у видачі пільгової транспортної картки Леокарт, посилаючись на те, що особи з інвалідністю 3 групи не можуть користуватися пільгою, хоча згідно законодавства моя пільга діє на території всієї країни. Я у Львові буваю часто по справах і звертаюсь до медичних закладів. Очікую відповідь.
Моєму чоловіку відмовили в отриманні леокард,бо він пішов на пенсію за вислугою,а вислуги всього 16 років і зараз йому 71,то вже пенсія давно за віком і він народився,вчився і працював у Львові ?
Перелік документів, на підставі яких виготовляється пільгова ЛеоКарт:
1. Документ, що підтверджує статус пільговика (посвідчення пільговика)
2. Паспорт громадянина України (чи ID-картка з додатком)
3. РНОКПП (ІПН)
4. Кольорове фото, розміром 3×4 (фото повинно бути актуальним, зробленим не пізніше, ніж за 6 місяців до подачі документів)
Всі документи необхідно надати в оригіналах, після чого документи скануються і повертаються особі.
В деяких пунктах прийому є можливість зробити фото на місці (можна дізнатись за номером гарячої лінії 0800 303 007)
Відповідно, щоб виготовити пільгову ЛеоКарт потрібно надати пільгове посвідчення на підставі якого виготовляється ЛеоКарт. Якщо у Вашого чоловіка посвідчення з пільгою “вислуга років”, то на підставі даного посвідчення він не зможе оформити ЛеоКарт.
Перелік категорій із 100% пільгою на проїзд у ГТ Львівської громади:
Учасники бойових дій
Особи з інвалідністю внаслідок війни 1, 2 та 3 груп
Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесені до 1 та 2 категорії
Діти, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою
Ветерани: військової служби, органів внутрішніх справ, державної пожежної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, служби цивільного захисту, Державної кримінально-виконавчої служби України, податкової міліції, Національної поліції
Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби
Військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок бойових дій, учасники бойових дій та прирівняні до них особи
Реабілітовані особи
Діти з багатодітних сімей
Діти з інвалідністю
Особи з інвалідністю 1, 2 та 3 груп
Особи, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи або дитину з інвалідністю)
Жертви нацистських переслідувань – колишні неповнолітні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання
Жертви нацистських переслідувань – колишні малолітні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю
Пенсіонери за віком.
Учні шкільних закладів 1-3 ступеня.