Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Пільгова транспортна картка чи пільгове посвідчення?

“Для чого мені пільгова транспортна картка, якщо в мене є пільгове посвідчення?”🤔– часто запитують пільговики, коли телефонують на гарячу лінію 0 800 303 007 Леокарт.

Після впровадження системи АСОП у Львівській ТГ, пасажирам, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті, необхідно буде користуватися персоналізованою транспортною карткою. Картку потрібно буде реєструвати (валідувати) за допомогою встановлених спеціальних пристроїв – валідаторів, які встановлені біля входів\виходів у ГТ. Зчитати інформацію валідатори не зможуть з пільгового посвідчення.

Валідація проїзду дасть можливість оптимізувати транспортну мережу за рахунок отримання точних статичних даних пасажиропотоку в громадському транспорті😎

Пільгова транспортна картка є персоналізованою та містить інформацію про особу, яка має право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Отож, під час поїздки в громадському транспорті пільгове посвідчення не обов’язково мати при собі, достатньо наявності пільгової транспортної картки🙂

Пільгова транспортна картка чи пільгове посвідчення?

4 коментарі до “Пільгова транспортна картка чи пільгове посвідчення?

 1. Прекрасно, на скільки я розумію якщо людина не має картки (так як прописана не у Львові) але має пільгове посвідчення то ніяких проблем не матиме? Це право гарантоване законом України про пільгові групи громадян.

  1. Процедура отримання персоналізованої транспортної картки ЛеоКарт особам, що мають право пільгового проїзду в міському пасажирському транспорті, але не зареєстровані в Львівській територіальній громаді, буде затверджена міською радою орієнтовно за два тижні, після інформація буде опублікована в ЗМІ та на сайті проєкту.
   Підписуйтесь у соціальних мережах та слідкуйте за оновленнями:
   Facebook – https://www.facebook.com/LeoCardLviv Instagram – https://www.instagram.com/leocardlviv/

 2. Я зареєстрований у ЦНАП у червні 2021 року на отримання пільгової електронної карточки. Коли і де я зможу отримати її. Які документи при собі я повинен мати.

  1. Якщо ваші документи були прийняті, вас буде сповіщено про готовність до видачі транспортної картки, способом, який було вказано в заяві. Планово видача перших транспортних пільгових карток розпочнеться в кінці цього місяця.
   При отриманні транспортної картки необхідно пред’явити : -Паспорт громадянина України або ID-картку
   -Документ, що підтверджує статус пільговика (посвідчення пільговика)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори