Leocard

Єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова

Запуск офіційного Youtube-каналу Леокарт

запуск офіційного youtube-каналу леокарт

З радістю повідомляємо, що команда Леокарт запустила офіційний ютуб-канал.

Ютуб-канал створено для того, щоб повідомляти всіх зацікавлених мешканців Львова про перебіг реалізації єдиного електронного квитка.

У першому відео керівник проєкту Роман Лев вже розповів про 4 основні компоненти єдиного електронного квитка.

Підписуйтесь на канал та слідкуйте за новими відео, щоб не пропустити актуальну інформацію щодо розгортання автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті Львова.

https://www.youtube.com/watch?v=pJ_A5U3YeoU

Запуск офіційного Youtube-каналу Леокарт

4 коментарі до “Запуск офіційного Youtube-каналу Леокарт

 1. Дуже добре що справа з електронним квитком зрушилася і активно наберає обертів. Дуже необхідна регулярна, щотижнева інформація про тє що вже зроблено тут необхідно залучтити всі ЗМІ.
  Успіхів!

  1. Рекомендуємо слідкувати за нашими соц. мережами, щоб регулярно отримувати актуальну інформацію щодо запровадження Електронного квитка у Львові.
   У свою чергу робимо все можливе, щоб мешканці отримували новини вчасно.

   Переходьте за посиланнями та слідкуйте за нами:
   Facebook – https://facebook.com/leocardlviv
   Instagram – https://instagram.com/leocardlviv
   Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCNxMpsB_tVCaZvBC-AsTRiA

   Дякуємо за підтримку!

 2. Сідав 20.02 у 16 маршрут біля привокзального ринку. Показав водію картку. Хотів пройти далі для реєстрації проїзду (я пенсіонер), так водій в мене вчипився і не відпускав поки я біля нього на вході не зареєстрував проїзд. хоч в середині автобуса було ше 2 пристроя. А люди стояли і чекали. Доречі в багатьох маршрутках пристрої є, але вони відключені, видно ну дууууже не хочется водіям переходити на чесний розрахунок. Пропоную для таких “розумних” АТП ввести круті штрафи. Щоб їм було не вигідно обманювати державу !!!

  1. Пільговикам, які отримали свої пільгові Леокарт необхідно здійснювати реєстрацію своєї поїздки. Пред’являти свою пільгову ЛеоКарт водієві необхідно лише у випадках, коли виникли технічні несправності в роботі обладнання АСОП. Валідатори встановлені в громадському транспорті біля кожного входу та виходу, щоб здійснювати реєстрацію проїзду було максимально зручно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори